Повний спектр послуг

Для вашого перевтілення

Люди завжди прагнули виглядати доглянуто і привабливо. Особливо це актуально для жінок. Тому вони прикладають багато зусиль, щоб зберегти молодість, свіжість і пружність шкіри. В сучасному світі, на щастя, створені всі умови для полегшення процедур догляду за своєю зовнішністю.

Не треба перегортати сотні сторінок журналів чи довідників, серфіти в інтернеті в пошуках ідеальних рецептів, тестувати препарати різних виробників. Достатньо звернутися в центр краси до косметолога. Процедур дуже багато, вони ефективні і безпечні. Досвідчений фахівець запропонує оптимальну програму, яка підійде саме вам, дасть індивідуальні рекомендації.

В нашому центрі ви знайдете все, що потрібно для оздоровлення, омолодження, лікування, підтримки та підкреслення своєї краси.

Апаратна косметологія

До недавнього часу єдиним способом подовжити молодість і повернути красу була пластична хірургія. Сьогодні на зміну цьому небезпечному і дуже дорогому методу прийшла апаратна косметологія. Малотравматичними та навіть повністю нетравматичними методами можна досягти приголомшливих результатів.

Апаратна косметологія – це процедури з використанням спеціально розроблених пристроїв для догляду за обличчям і тілом. Ці методи стають все більш популярними і користуються попитом серед сучасних жінок.

Переваги апаратних методів:

 • ефективне усунення косметичних дефектів без операційного втручання
 • неінвазивність (без пошкодження шкіряних покривів)
 • видимі результати після перших сеансів
 • мінімальні хворобливі відчуття або повна їх відсутність
 • сумісність різних процедур між собою
 • довготривалий ефект

Косметологія обличчя

Обличчя потребує особливої уваги. Тому ми пропонуємо процедури по догляду за обличчям і тілом з використанням засобів кращих косметичних компаній, таких як Dr. Spiller (Німеччина), Elemis (Британія), Dermalogica (США) та Intraceuticals (Австралія).

Завдяки інноваційним методам очищення, зволоження, омолодження і ліфтингу ваша шкіра буде мати свіжий здоровий вигляд та рівний колір, збереже пружність, гладкість та буде сяяти молодістю та здоров’ям.

SPA-процедури

Сучасний темп життя часто призводить до хронічного стресу. Все більше людей на шляху до своїх цілей і кар’єрних успіхів гублять життєві сили і енергію.

Саме тому популярністю користуються SPA-процедури – своєрідна підзарядка наших внутрішніх акумуляторів. Ці сеанси не тільки корисні, а й приємні.

SPA-процедури:

 • покращують роботу кровоносної та лімфатичної систем
 • допомагають організму позбутися шлаків та отрут
 • сприяють омолодженню шкіри
 • позитивно впливають на імунітет
 • підвищують емоційний, психологічний і енергетичний стан
DREAM-LIFE

Our adress

Chernivtsi, Heroes of Maidan 150 st.
Feedback

Working time

everyday, from 9:00 to 21:00 (without days off)
+38 (099) 520 88 88

Our social networks

News and stocks

Do not stop on the way to your dream figure! Until 17.09.2019 special offer for ICOON procedures

LEARN DETAILS....